Cégünk legnagyobb értékét a benne dolgozó kiváló szakemberek jelentik.
Amennyiben szereti a kihívásokkal teli projekteket, a változatos és összetett feladatokat, a barátságos, nyitott légkört, akkor kérjük

Jelenleg az alábbi pozíciókra várjuk leendő kollégáink jelentkezését:

Leendő munkatársunk mindennapjait többek között az alábbi tevékenységek fogják kitölteni:

  • projekt(ek) önálló vezetése, lebonyolítása a projektek teljes folyamatában a beruházási lehetőségek felkutatásától a kivitelezés utáni átadásig;

  • kapcsolattartás és koordináció a tervezőkkel, kivitelezőkkel, beruházóval, jogásszal, hatóságokkal, közműcégekkel, műszaki ellenőreinkkel;

  • kooperációk szervezése és levezetése;

  • pénzügyi és műszaki ütemtervek készítése, elemzése és folyamatos nyomon követése.

Elengedhetetlenek a pozíció magas színvonalú betöltéséhez:

  • építő- vagy építészmérnök mesterdiploma;

  • több éves releváns szakmai tapasztalat;

  • jó kommunikációs és szociális készség;

  • megoldás orientált, cselekvő személyiség;

  • rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód;

  • megbízhatóság, felelősségteljesség;

  • jó stressztűrő képesség.

Amit cserébe adunk:

  • izgalmas, változatos feladatok a projektek teljes folyamatában;

  • barátságos, nyitott, lendületes fiatal csapat;

  • rugalmas munkaidő;

  • versenyképes fizetés;

  • folyamatos fejlődési lehetőség;

  • emberközpontú, színvonalas, belvárosi munkakörnyezet.

  • projektmenedzserek felügyelete mellett a projektek részfeladatainak elvégzése a projektek teljes folyamatában a beruházási lehetőségek felkutatásától a kivitelezés utáni átadásig;

  • társasházi fejlesztéseknél vevőkkel való kapcsolattartás, vevői változtatások rögzítése és tervezőkkel, kivitelezőkkel, értékesítőkkel való egyeztetése;

  • kooperációk megszervezése, kooperációkon való részvétel és jegyzőkönyv készítése;

  • pénzügyi és műszaki ütemtervek készítése, elemzése és folyamatos nyomon követése;

  • senior projektmenedzser munkájának támogatása.

Bővebben...